/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fb5bb9d96557839568005f709ef4a673b.jpg)
Навальний подав скаргу до ЄСПЛ на відмову РФ відкрити справу про отруєння
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) прийняв скаргу російського політика Олексія Навального на відмову поліції Томська в порушенні кримінальної справи щодо його отруєння.
Про це повідомила адвокат опозиціонера Ольга Михайлова.
Вона зазначила, що в даному випадку Навальний вимагає визнати порушення статті 2 Європейської конвенції (право на життя).
Читайте: Мене отруїли, аби залякати росіян – Навальний.
– До 2 листопада ми доповнюємо формуляр заяви з урахуванням відмов у порушенні кримінальної справи в Росії і відсутності будь-якого розслідування.
Є факт отруєння і застосування сильної хімічного забороненої речовини, але в нашій країні хоч щось робити з цього приводу не збираються, – додала вона.
Отруєння Навального.
20 сеорпня Олексію Навальному стало зле у літаку, коли він повертався з Томська у Москву.
Борт вимушено посадили в Омську, де політика термінового госпіталізували.
Через кілька днів опозиціонера перевезли у німецьку клініку Шаріте.
У Німеччині фахівці зробили експертизу, результати якої показали, що Навального отруїли Новачком – забороненою нервово-паралітичною речовиною.
На думку політика, це зробили за наказом Володимира Путіна.
Навальний заявив, що готується повернутися в Росію, проте боїться повторного отруєння.

