Масштабна ДТП у центрі Харкова: водію повідомили підозру
Масштабна ДТП у центрі Харкова: водію повідомили підозру

Масштабна ДТП у центрі Харкова: водію повідомили підозру

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Водієві, який 7 листопада ймовірно спричинив ДТП на проспекті Науки у Харкові, повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Харківській області, інформує УНН.

"Слідчі повідомили про підозру водію, який спричинив ДТП у центрі Харкова. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу", - йдеться у повідомленні.

Слідчими проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 3 до 8 років тюремного ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.

Як раніше повідомляв УНН, 7 листопада у центрі Харкова сталася масштабна ДТП, внаслідок якої троє людей в тяжкому стані доставлені в лікарні. Пізніше стало відомо, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Пізніше Геращенко опублікував відео з наїздом та самим винуватця ДТП.

Теги за темою
ДТП Харків та Харківська область
Джерело матеріала
loader
loader