ДТП у Харкові: винуватцю аварії повідомили про підозру
ДТП у Харкові: винуватцю аварії повідомили про підозру

ДТП у Харкові: винуватцю аварії повідомили про підозру

Водієві, який 7 листопада ймовірно спричинив ДТП на проспекті Науки у Харкові, повідомлено про підозру.

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Харківській області.

«Слідчі повідомили про підозру водію, який спричинив ДТП у центрі Харкова.

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, поліцейські встановили, що 22-річний водій автомобіля Volkswagen не впорався з керуванням та допустив наїзд на пішоходів, які знаходилися на острівці безпеки.

Троє потерпілих, серед яких: 48-річний чоловік, 10-річний хлопчик та невстановлена жінка віком близько 50 років доставлені до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги.

Слідчими проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.

2 ст.

286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає від 3 до 8 років тюремного ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.

Як повідомлялося, водій, який у Харкові на «острівці безпеки» збив пішоходів, мчав зі швидкістю до 120 км/год і виявилося, що він нещодавно вийшов із СІЗО під заставу в 105 тисяч гривень.

Кермувальника затримували, бо він вчинив напад на дівчину.

Геращенко розповів про перевірки вишів після ДТП у Харкові.

Джерело матеріала
loader
loader