/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ff170e1726854f9225ec3e332f107905d.jpg)
У Путіна запідозрили коронавірус через нестримний кашель під час наради
У Росії заговорили про зараження коронавірусом президента Росії Володимира Путіна після того, як він сильно закашлявся під час наради щодо ситуації з COVID-19, в якій брали участь федеральні чиновники.
Відео з наради наводить російський ресурс у своєму Телеграм-каналі.
Путін вів бесіду через телеміст з міністром фінансів Антоном Сілуановим, коли в певний момент почав кашляти і не міг зупинитися, але думку все ж не полишав і продовжував свою розмову.
Після розголосу відео журналісти почали цікавитись, чи бодай Путін не підхопив коронавірус, на що отримали відповідь від його прессекретара Дмитра Пєскова, що здоров'я президента РФ "абсолютно нормальне".
Нагадаємо, що сьогодні в Росії зафіксували понад 25 тисяч хворих на коронавірус, тож у цілому по країні кількість хворих від початку пандемії перевищила два мільйони людей.
- Автор:
- Надія Роман

