/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F549e192e2606f837eceb25f9fbfe7891.jpg)
Британський археолог заявив, що знайшов "будинок Ісуса Христа"
У 2015 році професор Дарк уперше припустив, що будинок належав Марії та Йосипу.
Після 14 років розкопок у Назареті британський археолог заявив, що знайшов будинок, який імовірно належав Йосипу та Діві Марії. Вперше це житло виявили ще в 1880-х роках.
Провівши розкопки під жіночим монастирем у біблійному Назареті, дослідник Кен Дарк стверджує, що будинок І сторіччя, який він розкопав і дослідив, скоріше за все збудував батько Ісуса – Йосип, повідомляє Daily Mail,
У 2015 році професор Дарк уперше припустив, що будинок належав Марії та Йосипу. Подальший аналіз підтвердив, що житло було побудовано в I столітті, а здогадки можуть виявитися правдою. У Новому Заповіті йдеться, що Йосип був теслею. Тому він міг побудувати будинок.
Після смерті Ісуса і поширення християнства, приблизно в ІV столітті, на пагорбі, що прилягає до будинку, була побудована печерна церква. Потім, ймовірно, в наступному столітті була побудована ще одна велика надземна церква над будинком.
Вперше це житло виявили ще в 1880-х роках. Тоді біблеїст Віктор Герен в 1888 році говорив, що там провів дитинство Ісус, але черниці, яким належав монастир, проводили розкопки і не знайшли цьому доказів.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у місті Гіппос в Ізраїлі археологи проводили розкопки стародавнього міста та знайшли 1500-річну мозаїку,на якій зображена розповідь з Біблії, коли Ісус Христос нагодував 5 тисяч людей невеликою кількістю їжі.
Відео Як виглядав Ісус Христос
- Twitter 1
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Олена Вус
