![Поліція може обмежити доступ до Софійської площі в Києві на період новорічних свят](https://thumbor.my.ua/lG0nd1YcQhGmermkD5TUrdkev5A=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Ffc560421c72b61af3bb94ed770289f44.jpg)
Поліція може обмежити доступ до Софійської площі в Києві на період новорічних свят
Аби не допустити масове скупчення людей, поліція може обмежити доступ до Софійської площі у Києві, де буде знаходитись головна ялинка країни. Про це повідомив голова Нацполіції Києві Андрій Крищенко, передає "РБК-Україна".
"Якщо буде введена така заборона, то поліція за законом має право обмежити доступ людей до таких місць. А якщо хтось буде не виконувати законні вимоги поліції, то є адміністративна і навіть кримінальна відповідальність", – сказав очільник столичної поліції.
Крищенко наголосив, що у поліції є план дій і на випадок скупчення людей у храмах.
"Все вже відпрацьовано, бо це було у квітні-травні цього року. Є чіткі вимоги щодо того, щоб була дистанція 1,5 метра, маски на обличчях, щоб люди заходили не одразу, почергово. Це все поліція контролює. Така ситуація була, наприклад, на Великдень, і ми не бачили, щоб було багато порушень", – зазначив він.
Нагадаємо, У Києві на Софіївській площі встановлюють новорічну ялинку. Також там розмістили і півтора десятка будиночків.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)