/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Fd6e4ecd5-e353-4d2c-9797-adf457a1786d.png)
Разом з морозами до України насувається і магнітна буря: як уберегтися від наслідків
Січень 2021 року обіцяє бути не тільки морозним місяцем, але й достатньо напруженим для людей, які чутливі до впливу магнітних бурь, адже астрологи стверджують, що вони будуть достатньо тривалими. За даними лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, магнітна буря в січні триватиме з 17 по 20 січня.
Магнітна буря
Що таке магнітна буря та чому саме слово магнітна у багатьох людей викликає страх, зараз дізнаємося. Отже, наше Сонце постійно перебуває в електромагнітній активності, але час від часу ця активність посилюється сонячні спалахи, які досить активно впливають на саме магнітне поле Землі.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F6cbdb1d1-b070-477e-908b-116e839bf28f.jpeg)
Коли заряджені частинки від Сонця потрапляють до магнітного поля Землі, який виконує в свою чергу захисну функцію від небезпечних космічних явищ, то відбувається певна реакція, так зване збурювання, коливання – це і є магнітна буря.
Магнітна буря – це фактично захисна реакція магнітного поля Землі на зовнішні фактори.
За даними вчених, Сонце вступило в «25-ий цикл», це найактивніша фаза магнітних бурь, найбільшого піку вона досягне вже у 2025 році.
Як вберегти себе від впливу
Сильного впливу від магнітних бурь зазнають люди вже і цього року, адже з настанням зміни температури, які передбачають синоптики, магнітні бурі будуть досить відчутними з 17 по 21 січня майже всіма.
Свіжі новини - в нашому Viber! Приєднуйтесь також в Telegram!
Особливо на собі це відчують люди з серцево-судинними проблемами. А саме: аритмія, різкі стрибки тиску, шум у вухах.
Медики в ці дні радять добре виспатися, гарно харчуватися і більше відпочивати на свіжому повітрі навіть попри сильні морози, адже залишатися вдома протягом цілого дня також не варто. У надмірну активність магнітного поля, люди достатньо схильні до психологічної не стабільності в настрої і можуть в будь-який момент зірватися та спровокувати сварку.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2Fbd28e1fc-7ac1-480c-ae8e-43499a28a173.png)
Варто більше уваги приділити своєму здоров'ю, при перших симптомах поганого самопочуття слідкувати за тиском та при необхідності звертатися за допомогою.
Найбільш метеозалежними є літні люди, адже їхня судина та серцева система вже не працюють як раніше.
Варто бути пильними і тим, хто має хронічні захворювання, адже з 17 по 21 січня можливі загострення хвороб та погіршення стану здоров'я.
Люди, що мають хвороби, які пов'язані з тиском та серцем (гіпертоніки, сердечники, гіпотоніки) повинні тримати ліки на поготові.
Не варто забувати про своє здоров'я і тим, хто вважає себе цілковито здоровим – безсоння, втома, головний біль можуть супроводжувати людей протягом усього циклу цієї магнітної бурі.
Як пережити магнітну бурю, щоб не відчути її шкоди на своєму здоров'ї:
- Повноцінний сон повинен бути у кожного і це не менше 7 – 8 годин на день.
- У ці дні варто відмовитися від алкоголю та кави, адже вони впливають на роботу серця. Замініть каву на смачний зелений чай, а сигарети на цукерки.
- Більше гуляти на свіжому повітрі, але не забуваємо про здоровий глузд.
- Не варто в ці дні планувати важливих завдань.
- Якщо ви знаходитися в групі ризику слідкуйте за тиском та не залишайтеся самі в ці дні вдома.
Нагадаємо, що на MY.UA ви знайдете і інші актуальні новини.
Раніше ми повідомляли про те, що Святкувати Водохреще починають вже у вечірній час напередодні, тобто, 18-го січня. У цей вечір, який називають Водохресним святвечором, в православних церквах правляться служби і віруючі можуть освятити воду.
Не пропустіть наші новини на каналі в Twitter та читайте нас в Flipboard!

