У полоні негоди: потужний вітер та сніг знеструмили понад 270 населених пунктів в 12 областях
У полоні негоди: потужний вітер та сніг знеструмили понад 270 населених пунктів в 12 областях

У полоні негоди: потужний вітер та сніг знеструмили понад 270 населених пунктів в 12 областях

У ніч проти 9 лютого через негоду без світла залишились 273 населені пункти в 12 областях України.

Про це повідомляє ДСНС.

"У ніч проти 9 лютого внаслідок складних погодних умов (пориви вітру, налипання мокрого снігу) через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП знеструмлено 273 населені пункти в 12 областях, а саме: Одеська – 85, Херсонська – 54, Чернівецька – 40, Миколаївська – 34, Запорізька – 12, Полтавська – 12, Київська – 10, Кіровоградська – 10, Донецька – 7, Закарпатська – 5, Житомирська – 3 та Дніпропетровська – 1. До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго", - йдеться у повідомленні.

За інформацією Укравтодору, проїзд на дорогах загального користування забезпечено, за винятком обмеження руху на окремих ділянках автодоріг. Усього до ліквідації наслідків негоди залучено близько 2 тис. 375 осіб та 1 тис. 790 од. техніки.

Нагадаємо, 8 лютого Україну накрила негода з сильними снігопадами та рвучким вітром, внаслідок чого у більшості регіонів обмежили рух транспорту на окремих ділянках доріг.. Рух залізничного транспорту забезпечено. Аеропорти, за винятком міст Вінниця та Чернівці, працюють у штатному режимі. 

Відео Погода в Україні: до яких наслідків призвела негода в різних регіонах країни

Хурделило так, що світу білого не було видно. Це північний захід. У деяких школах Рівненської області призупинили навчання. На двох  шляхах сусідньої Житомирської області не пускали фури. Сніговий  покрив сягнув 30 сантиметрів. У Вінницькій області такої кількості снігу  не бачили вже давно. На Волині зі снігового замету рятувальники дістали три рейсові та  шкільний автобус. Про ситуацію в інших регіонах – дивіться далі.    

Погода в Україні: до яких наслідків призвела негода в різних регіонах країни
ТСН. Ранок
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber
Автор:
Ірина Загородня
Джерело матеріала
loader
loader