Дубль Бєсєдіна і два вилучення: "Динамо" перемогло "Олімпік" у першому матчі після відновлення сезону

Київське "Динамо" обіграло донецький "Олімпік" в 14-му турі української Прем’єр-ліги. "Біло-сині" поновили сезон матчем на стадіоні імені Лобановського у Києві, який завершився з рахунком 3:1.

Поєдинок розпочався несподіванкою. Фабрісіо Алваренга вивів "Олімпік" вперед на 20-й хвилині, змусивши киян відіграватися.

Проте вже через десять хвилин "біло-сині" відновили паритет зусиллями Артема Бєсєдіна. Воротар донеччан перед собою відбив удар Віктора Циганкова зі штрафного, а Бєсєдін, для якого це був перший матч після річної дискваліфікації за допінг, головою добив м’яч у сітку.

На 42-й хвилині Артем міг оформлювати дубль, однак втрутився VAR. Бесєдін в один дотик замкнув подачу Карлоса Де Пени з лівого флангу, але арбітр скасував гол через офсайд.

Здобути перемогу "Динамо" дозволили гол Віталія Буяльського на 77-й хвилині та ще один м'яч Бєсєдіна в компенсований час.