Два вилучення і дубль Бєсєдіна вперше після повернення: Динамо та Олімпік влаштували трилер

Віталій Буяльський забив розкішний гол з-за меж штрафної / фото REUTERS

В Києві "Динамо" в рамках 14-го туру чемпіонату України приймало донецький "Олімпік". Господарі перемогли з рахунком 3:1.

"Олімпік" сміливо почав гру і забив першим завдяки голу Фабрісіо Альваренги.

Проте "Динамо" здобуло вольову перемогу. Бєсєдін забив на 30-й хвилині гол, а потім поставив на останній хвилині фінальну крапку, оформивши дубль.

Арбітр Максим Козиряцький у другому таймі двічі показав "червоне світло" гравцям "Олімпіка". З поля вилучили камерунця Нкенга та українця Лебеденка.