Помер глава найбільшої мережі готелів у світі Marriott
Помер глава найбільшої мережі готелів у світі Marriott

Помер глава найбільшої мережі готелів у світі Marriott

Арне Соренсон був першим главою Marriott International не з родини засновників / фото news.marriott.com
Арне Соренсон був першим главою Marriott International не з родини засновників / фото news.marriott.com

На 63-му році життя помер Арне Соренсон - президент і головний виконавчий директор найбільшої міжнародної мережі готелів Marriott International.

Про це повідомляє прес-служба Marriott International.

У 2019 році йому поставили діагноз рак підшлункової залози. На початку лютого компанія повідомила, що його робочий графік буде змінений через лікування.

Компанію Соренсон очолив у 2012 році, після того, як про складання повноважень оголосив Джон Віллард Марріотт-молодший. У повідомленні Marriott International йдеться, що Соренсон «вивів компанію на шлях впевненого зростання».

У березні 2020 року Соренсон оголосив, що до кінця року відмовляється від своєї зарплати, кошти від якої повинні бути спрямовані на боротьбу з пандемією COVID-19.

Marriott International заснована в 1927 році Джоном Марріоттом-старшим. Вона надає послуги з управління понад 6,5 тис. готелів під 30 брендами в 130 країнах світу.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Особистий лікар Папи Римського помер від ускладнень, викликаних COVID-19
  • Британці несуть свічки і квіти до будинку Тома Мура, який помер від коронавірусу (фоторепортаж)
  • Помер колишній держсекретар США Джордж Шульц

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Денис Прядко

Теги за темою
смерть
Джерело матеріала
loader
loader