В Україні кількість смертей від наслідків коронавірусу почала збільшуватися від середини лютого 2021 року, а в останні дні це зростання різко прискорилося. Швидкістьзбільшення сягнула та незначно перевищила значення осінньої хвилі.
Про це йдеться в огляді науковців НАН епідемічної ситуації в Україні за 23 лютого-1 березня 2021 року.
Зазначається, що зростання смертності в офіційній статистиці не пов’язане із затримками оприлюднення. Як пояснили у Національній академії наук, затримки наповнення реєстру на цей момент є мінімальними як для результатів тестування, так і для реєстрації смертей.
"Впевнене зростання кількості нових випадків відбувається в усіх регіонах України, крім Запорізької, Луганської та Херсонської областей. Динаміка нових виявлень у Україні на цей момент є подібною до статистики Румунії та Польщі", - сказано в огляді.
Повідомляється, що загальна летальність нових випадків продовжує зростати і сягнула 2.8%. Також, за інформацією науковців, більшість пацієнтів з коронавірусом, які перебували на ШВЛ, померли.
"Середня госпітальна летальність за весь період спостережень склала близько 15%, летальність у хворих, які перебували у відділеннях інтенсивної терапії, – 76%, летальність у хворих, які перебували на апаратах штучної вентиляції легень (ШВЛ), – 89%".
Нагадаємо, в Україні за останню виявили 5 336нових випадків COVID-19. Померли 162 людини, одужали 5 194 пацієнти.
Відео Чи врятують світ щеплення від коронавірусу та як можна посилити імунітет
Сьогодні Всесвітній День імунітету. В сучасних реаліях обійти цей день неможливо. Весь світ веде боротьбу з коронавірусом. Відбувається масова імунізація. Виробники заявляють про введення третьої дози вакцини з метою посилення колективного імунітету від COVID-19. То ж, чи врятують світ щеплення від коронавірусу та чим можна посилити імунітет людини – говоримо з гостею – лікаркою-імунологом, професоркою, завідувачкою кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика – Аллою Волохою.
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Анастасія Курило