Незабитий пенальті та вилучення призвели до вильоту "Шахтаря" із Кубку України

КИЇВ. 3 березня. УНН. У Києві на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського ФК "Агробізнес" змагався із чинним чемпіоном країни "Шахтарем" у зустрічі 1/4 фіналу Кубку України, передає кореспондент УНН.

Деталі

“Гірники” мали статистичну перевагу впродовж гри над лідером Першої ліги країни, але так і не зуміли відзначитися бодай голом. Близьким до цього був Алан Патрік, який не реалізував пенальті (51).

Матч продовжився в додаткових 15-хвилинках, і на 96 хвилині “Шахтар” пропустив атаку через центр захисту. У підсумку нападник Семенець реалізував вихід із голкіпером Пятовим — 1:0.

Примітно, що команда Каштру закінчувала матч у меншості через вилучення Хочолави.

Що передувало цьому

“Динамо” в післяматчевій лотереї пенальті вибороло путівку до 1/2 фіналу Кубку України.