Житомирська область у "червоній" зоні карантину: які обмеження діють в регіоні
Житомирська область у "червоній" зоні карантину: які обмеження діють в регіоні

Житомирська область у "червоній" зоні карантину: які обмеження діють в регіоні

Від середи, 3 березня, Житомиська область увійшла до "червоної" карантинної зони.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 3 березня.

В регіоні зачиняють непродовольчі магазини, фітнесцентри, розважальні заклади. Ресторани працюватимуть на винесення та доставку. Старші школярі й студенти навчатимуться дистанційно.  До школи ходитимуть лише учні початкових класів. Працюють і садки. У звичному режимі буде курсувати міський транспорт.

За попередній тиждень кількість інфікованих коронавірусом в області зросла утричі. Чиновники й медики називають жорсткі обмеження вимушеними й необхідними.

"У нас 132 пацієнти Ми щоденно приймаємо по 25 пацієнтів. Зазвичай, коли вводяться такі карантинні обмеження, то знижується загальна захворюваність. Тому для нас карантин - це добре, бо ми менше приймаємо пацієнтів", - каже медичний директор міської лікарні №1 м.Житомира Андрій Волков.

Відео Житомирська область у "червоній" зоні: що це означає для регіону

Ще одна область України потрапила до "червоної" зони карантину. Це Житомирська. Які обмеження будуть діяти в регіоні та чи припиниться транспортне сполучення з ним, зокрема залізничне - дивіться. 

Житомирська область у "червоній" зоні: що це означає для регіону
Сніданок з 1+1
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Своєю чергою, підприємці карантином обурені. Мовляв, ще не оговталися від січневого локдауну. Сьогодні вони збираються із протестом під обладміністрацію.

Слід зауважити, окрім Житомирської області, у "червоній" зоні карантину, де діють найсуворіші обмеження, перебувають Прикарпаття та Буковина.

Як повідомлялося, Кабмін повернув Україну до моделіподілу на зони карантину: "зелену", "жовту", "помаранчеву" та "червону", а також подовжив адаптивний карантин, аби не допустити колапсу медичної системи. Рішення ухвалили під час засідання 17 лютого. Якщо у якійсь із зон погіршиться епідеміологічна ситуація, то місцева влада повинна вжити необхідних заходів з метою недопущення погіршення захворюваності. Зокрема, якщо один із показників "жовтої" зони, буде перевищений, то регіон перейде до "помаранчевого" рівня.

Автор:
Олена Капнік
Джерело матеріала
loader
loader