/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fda1c042219a069530c784cfbe9deb9bb.jpg)
Соціологи назвали шість найбажаніших для жінок подарунків до 8 березня
Соціологи визначили 6 найпопулярніших подарунків, які б жінки хотіли отримати до свята 8 березня.
Про це свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 5-7 лютого.
"Уже 10 років поспіль КМІС запитує жінок, що б вони хотіли отримати в подарунок на 8 березня. Крім того, ми цікавимося планами чоловіків і бачимо, що вони враховують наші поради", - зауважили соціологи.
Що подарувати жінці на 8 березня
Згідно з результатами опитування, перші 6 подарунків, які хотіли б отримати жінки – це квіти, турботу й увагу, романтичну подорож, ювелірну прикрасу, романтичну вечерю та парфуми.
Порівняно з 2019 роком, майже втричі збільшилася кількість жінок, які бажали б отримати романтичну подорож від чоловіків (з 5% до 13%) і вдвічі більше чоловіків планують це запропонувати (було 5%, стало 10%), проте дещо зменшилася кількість охочих отримати квіти у подарунок (з 23% до 18%).
Найбільша невідповідність між бажаннями жінок і планами чоловіків (потенційні "розчарування") за двома пунктами - це турбота, увага і добре слово, які бажають отримати 16% жінок, а хотіли б надати лише 8% чоловіків, і романтична подорож, у яку бажають поїхати 13% жінок, і лише 10% чоловіків планують зробити саме такий подарунок.
Що відомо про опитування
КМІС провів регулярне всеукраїнське опитування громадської думки "Омнібус" методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів опитано 2005 респондентів, які проживають у всіх регіонах України (крім Автономної Республіки Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше). До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.
У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.
Жінкам і чоловікам задавалися дещо різні запитання, показники розраховані окремо для жінок і чоловіків, тому масив для кожної з статевих груп дорівнює приблизно 1000 респондентів.
Статистична похибка вибірки близько 1000 респондентів (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,4% для показників, близьких до 50%, 3% для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 10%, 1,5% - для показників, близьких до 5%.
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Костянтин Гончаров
