Кільком областям та Києв дали тиждень, щоб забезпечити ліжка в лікарнях киснем
Кільком областям та Києв дали тиждень, щоб забезпечити ліжка в лікарнях киснем

Кільком областям та Києв дали тиждень, щоб забезпечити ліжка в лікарнях киснем

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій доручила керівникам Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Чернівецької обласних, а також Київської міської державних адміністрацій – протягом тижня забезпечити медичним киснем 80% ліжкового фонду під COVID-19. Про це інформує прес-служба Кабміна.

Головний санлікар Віктор Ляшко наголосив, що у Закарпаття – один з небагатьох регіонів, де не виконали доручення щодо забезпечення 80% ліжок централізованим постачанням кисню або кисневими концентратами. І це попри те, що область віднесена до "червоного" рівня епідемічної небезпеки. Наразі показник там сягає лишень 66%.

У Івано-Франківській області  забезпечення киснем – 74%, в Одеській – 70%, у Рівненській – 72%, у Чернівецькій – 78%, у Києві – 78%.

Керівництву Закарпатської ОДА також доручили "забезпечити дотримання в області відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів", а також "проаналізувати причини зростання захворюваності" і "прийняти відповідні кадрові рішення".

Джерело матеріала
loader
loader