Політик пояснив, чи варто обмежити рух транспорту у Києві
Політик пояснив, чи варто обмежити рух транспорту у Києві

Політик пояснив, чи варто обмежити рух транспорту у Києві

Костянтин Яловий переконаний, що жодна влада не має права ставити людей перед вибором голодувати чи захворіти.

Про це екс-депутат Київради розповів інтернет-виданню Новости Украины — From-UA.

Відповідаючи на питання, чому у столиці в зв’язку із карантином і досі не обмежили рух громадського транспорту, Яловий зазначив, що які б обмеження у цьому питанні не робили, ризик зараження завжди зберігатиметься.

«Київ – це величезний мегаполіс, який живе та розвивається завдяки соціальній комунікації. Цілком перервати її просто неможливо, яку б форму локдауну не запроваджували.

Тисячам людей треба щодня добиратися на роботу, щоб годувати свої сім’ї, платити комуналку, давати освіту дітям. Жодна влада не має право ставити людей перед вибором – голод або хвороба. Тому, які б обмеження на транспорті не встановлювали, там завжди буде ризик зараження та підвищена концентрація людей. Не може влада поставити біля кожної маршрутки та біля кожного вагону метро по поліцейському. Але й повне закриття транспорту теж не вихід», - пояснив він.

Екс-депутат Київради також розповів, яким чином можна вберегти киян від ризику зараження та що для цього необхідно зробити владі.

«Єдиний прийнятний шлях – це мінімізація навантаження на транспортні шляхи. Роботодавці повинні усвідомлювати свою відповідальність. Усіх, кого можливо, слід перевести на дистанційну роботу. В Києві, принаймні, половина офісного персоналу може ефективно працювати з дому. Це вже значно розвантажить транспорт. Так само кожен з нас може уникнути зайвих соціальних контактів. Наприклад, я намагаюсь не відвідувати навіть магазини, замовляючи продукти і товари онлайн. Тим самим ще й підтримую малий та середній бізнес, який сьогодні виживає за рахунок доставки своєї продукції до споживача.

Найважливіше пам’ятати: відповідальність за власне здоров’я і здоров’я близьких – це наша справа. Можна скільки завгодно сподіватись на державу, на міську владу, але це не скасовує здорового глузду. Там, де можна убезпечити себе самостійно – робіть це, бо лікування та реабілітація однозначно коштуватимуть дорожче», - резюмував співрозмовник.



Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader