Кабмін продовжив в Україні режим надзвичайної ситуації через COVID-19 до 30 червня
Кабмін продовжив в Україні режим надзвичайної ситуації через COVID-19 до 30 червня

Кабмін продовжив в Україні режим надзвичайної ситуації через COVID-19 до 30 червня

Уряд продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації через ситуацію з коронавірусом. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав на черговому засіданні Кабінету Міністрів у середу, повідомляє "Укрінформ".

Шминаль сказав: "Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії. Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких".

Прем'єр додав, що особливо таку обачність та свідоме ставлення люди мають показати в період травневих свят та Великодня, і закдикав українців утриматися від масових скупчень, адже це може призвести до нової хвилі захворюваності.

Як повідомляв 5.UA, 17 лютого 2021 року Кабмін схвалив постанову про встановлення в Україні адаптивного карантину до 30 квітня, встановлено 4 рівні епіднебезпеки та показники їх визначення.

Теги за темою
Україна Кабмін
Джерело матеріала
loader
loader