/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fcc9f4ad821b141d2b93dccaf67556dde.png)
У Києві копи влаштували погоню за кур'єром: той зізнався, що був "під феном"
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F56742d3e5175bc25564124aa70c48f09.png)
У Києві правоохоронці з погонею затримали кур'єра на моторолері, який, як потім зізнався сам затриманий, вживав амфетамін.
Про це повідомляє у Facebook "Варта Голосієва".
Чоловік намагався втекти від правоохоронців у центрі міста, проте його загнали в глухий кут. Після цього він тікав пішки, але його впіймали й затримали. Транспортний засіб доправили на штрафмайданчик. Затриманий згодом повідомив, що був під дією амфетаміну. "Вранці фен вживав", - сказав хлопець.
"Нормальний такий штраф чекає на кур‘єра: без водійського, без документів на ТЗ, втеча, аварійна ситуація, ще й під "феном", - йдеться у повідомленні.
Вас також можуть зацікавити інші новини:
- У Дніпрі "накрили" потужну нарколабораторію з рекордною партією амфетаміну
- В Одеській колонії "смотрящий" поширював наркотики серед ув'язнених
- Під Києвом група підлітків накинулася з кулаками на двірника: інцидент потрапив на відео
- У Львівській області водій під наркотиками скоїв ДТП і втратив дружину (фото)
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Юрій Годован

