/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2Fd2e5d7eee7dfee5d381534bcc06773b3.jpg)
Вітання з Донбасу для мами: гвардійці записали зворушливе відео для найрідніших
КИЇВ. 8 травня. УНН. До Дня Матері гвардійці, які зараз виконують службово-бойові завдання в районі операції Об’єднаних сил і не можуть привітати зі святом особисто, записали відеоролик, передає УНН із посиланням на повідомлення Нацгвардії.
Деталі
У відео бійці висловили подяку і передали вітання матерям – своїм власним та усім матусям України. За словами учасників відео, головне – заспокоїти мам, які хвилюються завжди – скільки б років не було сину і скільки б ротацій вони вже не відбували на Схід.
Нагадаємо
Згідно з Указом Президента від 10 травня 1999 року День Матері в Україні відзначається кожної другої неділі травня. Цього року він припадає на 9 травня. Цей день святкують у більшості країн світу. Свято поширилося після Першої Світової війни у шану до ролі матерів і для підвищення уваги у суспільстві до їхніх соціальних проблем.

