/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Faf1affafe6d0206505fe2479854dd2de.jpg)
Вдалий експеримент: у Моршині вакцинували 61% населення міста
У місті Моршин Львівської області вакцинували від коронавірусу 61% населення в рамках пілотного проєкту із одночасної вакцинації.
Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на міського голову Моршина Руслана Ільницького.
"Станом на сьогодні (13 травня), ми маємо 61% провакцинованих першою дозою. Від завтрашнього дня починається вже вакцинація другою дозою. Якщо врахувати, що за останні кілька місяців, за даними наших лікарів, перехворіли на коронавірус до 15%, то можна говорити, що вже є достатня кількість вакцинованих, аби через кілька тижнів спостерігати формування колективного імунітету. Це моя думка, офіційної позиції МОЗу я поки не знаю", - зазначив очільник міста.
Нагадаємо, пілотний проєкт із вакцинації розпочався у Моршині 16 квітня. Мета – колективний імунітет місцевих мешканців і працівників санаторіїв, щоб зробити місто безпечнішим і відкрити курорт.
На понад 4 тисячі населення - у містечку 3 пункти вакцинації. Загалом для Моршина виділили майже дві з половиною тисячі доз вакцини. Щеплюють тільки доросле населення:
"Вакцина виробництва Китай, називається "CoronaVac". Особливості умови зберігання - однакові умови як для всіх вакцин - в холодильнику», - каже лікарка Наталія Галамай.
Моршин - дійсно перше місто в Україні, де пішли на такий експеримент. Причина - у туристах, точніше, їхній нестачі через пандемію. Моршин - бальнеологічний курорт, і місто виживає тільки за рахунок туристів. До пандемії їх було зо 30 тисяч на рік, а зараз одиниці.
Відео Новини України: у Моршині розпочали масове щеплення від COVID-19
Масова вакцинація. У Львівській області, у курортному містечку Моршин, розпочали масове щеплення. Хочуть вакцинувати усіх місцевих мешканців та працівників санаторіїв. Це перше місто в Україні, де проводять колективну вакцинацію. Докладніше – далі.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F8316604407389ec8269c9f5ec07fa4b7.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber

