/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fa587eb528a412559683b5844171162e3.jpg)
Ізраїль скасовує всі карантинні обмеження
Від 1 червня Ізраїль планує скасувати всі карантинні обмеження, які були введені для боротьби з пандемією коронавірусу.
Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я країни, інформує NEWSru.co.il.
Таке рішення ухвалили через низький рівень захворюваності, який зберігається тривалий час, незважаючи на послаблення карантину і роботу освітніх установ.
Після скасування обмежень зникає необхідність в так званих "зелених паспортах".
Тим не менше, носіння захисних масок в закритих приміщеннях не скасовують. Також продовжать діяти обмеження на в'їзд і виїзд з Ізраїлю.
Нагадаємо, що Ізраїль вакцинував від COVID-19 59,1% свого населення.
Відео Конфлікт між Ізраїлем та Палестиною спричинив нову хвилю фейків – "Секретні матеріали"
Новітні зразки сучасної зброї – це не ракети та безпілотники, а інформаційна дезінформація та маніпулювання свідомістю людей. Яскравий приклад – Ізраїльсько-Палестинський конфлікт, де головним видом зброї стала саме дезінформація світу про реальний перебіг подій.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F6e6eecb4a9815252290893f5ac547e72.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Дмитро Гулійчук

