Припинення імпорту електроенергії з Білорусі: чи вплине це на платіжки українців
Припинення імпорту електроенергії з Білорусі: чи вплине це на платіжки українців

Припинення імпорту електроенергії з Білорусі: чи вплине це на платіжки українців

В середу, 26 травня, в ефірі програми "Акцент" на телеканалі "НТН" член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин оцінив ситуацію з припиненням імпорту електроенергії з Білорусі.

Коли ми купляємо електричну енергію в сусідів- перше питання, яке стає – скільки це коштує. Коли ми говоримо про електроенергію, яку ми купляли в Росії чи Білорусії – так, вона значно дешевша, ніж та, що продається на внутрішньому  ринку України. І цей демпінг призводив до того, що призупинялися українські потужності  і деякою мірою страждали наші генерації.  В Росії та Білорусії електроенергія дешевше, ніж на нашому внутрішньому ринку.

"Поки що до 1 жовтня є заборона, а далі початок опалювального сезоне – тому, можливо, ситуація буде мінятись", - додав він.

На питання чи вплине це якимось чином на платіжку він відповів:

Дивіться, на платіжку впливають не тільки вартість електричної енергії, але й загальний обсяг її споживання. На сьогоднішній момент, поки що в платіжці залишається 1,77 грн, тобто для населення ніяким чином це не вплине.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал  та дізнавайтесь про всі новини в Україні першими.  

Теги за темою
Україна Суспільство Гроші Новини політики
Джерело матеріала
loader
loader