"Перестріляли" росіянок: українки здобули "золото" Чемпіонату Європи

Збірна України виграла золоті нагороди Чемпіонату Європи з кульової стрільби, який триває в хорватському Осієку.

Наша жіноча команда, у складі якої виступали Олена Костевич, Поліна Колесникова і Юлія Коростильова, перемогла в змаганні зі стрільби з пневматичного пістолета з дистанції 10 метрів.

У фіналі українки виявилися точнішими від росіянок, перемігши з рахунком 17:11. У дуелі за "бронзу" Сербія "перестріляла" Польщу - 16:8.

Наша перемога в Осієку!!!
Жіноча команда у складі Олени Костевич, Поліни Колеснікової та Юлії Коростильової здобуває ЗОЛОТО чемпіонату Европи у стрільбі з пневматичного пістолета, дистанція 10 м.
Вітаємо!!! pic.twitter.com/hlC2D2haZ5

— НОК України (@OlympicUA) May 25, 2021

Раніше ТСН Проспорт писав, що 20-річна українська важкоатлетка Каміла Конотоп з рекордом виграла юнацький Чемпіонат світу в Ташкенті (Узбекистан).