![У Харкові починають випуск власних трамваїв - в.о. мера Терехов](https://thumbor.my.ua/94XbGKCh3oOLcn_4vOCQ1kow8x4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F0ea2fb50336785bc7412f85d80c06195.jpg)
У Харкові починають випуск власних трамваїв - в.о. мера Терехов
Поки Харків планує закупити нові автобуси з двигунами Євро-6.
Міська влада Харкова у співпраці з бізнесом починає масштабне оновлення транспортного парку. У місті випускатимуть власні трамваї, заявив в.о. мера Ігор Терехов на інвестиційному форумі UkraineInvest Talks: Dnipro.
"Сьогодні разом з інвестором у нас досягнута домовленість, що інвестор закупив лінію з виробництва трамваїв, це імпортна лінія, і ми будемо презентувати трамвай харківської зборки - фактично повний аналог трамваїв Skoda", - сказав Терехов.
Перший трамвайний вагон в рамках проєкту "Харківський трамвай" представлять вже у вересні, додав він. Мета проєкту - повністю замінити трамвайний парк міста.
Проєкт "Харківський трамвай" реалізують у співпраці з бізнесом. В створення трамваю власник групи DCH Олександр Ярославський інвестує 5,5 млн євро. Збирати трамваї будуть на базі бізнес-парку "Екополіс ХТЗ".
Терехов висловив надію, що в місті запустять виробництво і автобусів власної збірки. Поки Харків планує закупити нові автобуси з двигунами Євро-6.
"Ми повністю зробили логістику, щоб всі маршрути в Харкові працювали як годинник. На першому етапі 150 автобусів, потім ми домовилися з лізинговою компанією, і з компанією-виробником по локалізації, в подальшому контракт. Меморандум у нас підписаний на 500 автобусів", - сказав він.
Нагадаємо, в квітні цього року Терехов анонсував масштабне оновлення транспортного парку міста, першим кроком якого стала закупівля низькопідлогових тролейбусів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)