США сподіваються на повернення послів після зустрічі Байдена і Путіна – CNN
США сподіваються на повернення послів після зустрічі Байдена і Путіна – CNN

США сподіваються на повернення послів після зустрічі Байдена і Путіна – CNN

В адміністрації США розраховують на повернення послів до Вашингтона та Москви після зустрічі Джо Байдена і Володимира Путіна у Женеві.

Про це повідомив телеканал CNN посилаючись на власні джерела.

Посла Росії в Штатах Анатолія Антонова відкликали з Вашингтона близько три місяці тому для консультацій в Москву. Це сталося після того, як Байден назвав Путіна вбивцею та сказав, що РФ має відповісти за втручання в американські вибори.

Натомість посол США в Росії Джон Салліван покинув Москву два місяці тому. Так, російська влада запропонувала дипломату повернутися до Вашингтона також для консультацій.

Читайте
Перед зустріччю Байдена з Путіним Україна і США узгодили свої позиції – ОП

Як зазначають в CNN, відсутність послів зробила ще важчою дипломатію в той час, коли відносини між РФ та США і так напружені.

– Ми не думаємо, що американо-російський саміт принесе якісь результати. Однак ми думаємо, що це дасть шанс повідомити про наші наміри та можливості, – сказав радник з нацбезпеки США Джейк Салліван.

Також представник Держдепартаменту заявив, що американський посол повернеться до Москви в найближчі тижні.

Зустріч Байдена і Путіна

Президента США та Росії Джо Байден та Володимир Путін під час саміту в Женеві 16 червня обговорять, зокрема, і агресію Росії проти України.

За словами речниці Білого дому Джен Псакі, є список тем, які мають обговоритилідери двох держав, однак більше інформації буде за кілька днів до зустрічі.

Детальніше про зустріч Байдена та Путіна, читайте на Фактах ICTV.

Теги за темою
Володимир Путін Джо Байден
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader