![Застав у ліжку з суперником: у Хмельницькій області засудили чоловіка, який розправився з коханцем співмешканки](https://thumbor.my.ua/Q2iMmc5nwZalTcQNaf0tTt-RhCQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F3827fbc4d7ac9a70fed0c8ac53a0d939.jpg)
Застав у ліжку з суперником: у Хмельницькій області засудили чоловіка, який розправився з коханцем співмешканки
Чоловіка, який вбив коханця співмешканки, засудили до 9 років позбавлення волі.
В селі Митинці Хмельницької області чоловік вбивсуперника після того, як застукав його в ліжку зі співмешканкою. За це його засудили до 9 років позбавлення волі.
Про це повідомили в прокуратурі Хмельницької області.
За даними слідства, загиблий - це колишній чоловік співмешканки вбивці. Вона та її новий чоловік мешкали в будинку покійного. У день трагедії жінка, її колишній чоловік та новий співмешканець випивали. Коли їм не вистачило алкоголю, співмешканець пішов за випивкою, а повернувшись, він застав свою кохану в ліжку з колишнім. Тоді чоловік зарізав суперника. Від отриманих травм потерпілий помер на місці трагедії.
Вбивці інкримінували ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Його у червні 2021 року засудили до 9 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Запорізькій області чоловік в новорічну ніч вбив свою мачуху.
Новини України: у Київській області затримали чоловіка, який улаштував масштабну пожежу на парковці через ревнощі
![Новини України: у Київській області затримали чоловіка, який улаштував масштабну пожежу на парковці через ревнощі](https://thumbor.my.ua/cXX_tMvoY8VkRjqsuaSau1t0iMw=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Faf43e9a11bce42100b706f5fb9650d1d.jpg)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)