/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Ff7aff7b19aeb3c2a91e607e267ab66b8.png)
В Одесі компанія з дітьми влаштувала пікнік на Вічному вогні
Взяли дітей, пиво, їжу і пішли смажити їжу на Вічному вогні – компанія молодих людей ввечері 5 липня влаштувала пікнік біля стели Невідомому матросу в парку Шевченка в Одесі.
– Ось такий варіант вечірнього пікніка придумала собі вчора одна компанія. Взяли дітей, пиво, смачненьке і пішли смажити в парк Шевченка на Вічному вогні, – розповіли в департаменті муніципальної безпеки Одеської міськради.
Завадили подальшому проведенню імпровізованої “вечірки” оператори комунального закладу Центр інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики.
На місце прибули співробітники Муніципальної варти і попросили порушників громадського порядку знайти інше місце для розваг.
Невідомо, чи загрожує їм хоч якесь покарання за наругу над меморіалом.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2Fec1efdc5d3ef50f066032fbbe2fd8612.jpg)
Читайте
У Львові дівчата танцювали на Меморіалі Героям Небесної сотні: поліція відкрила справу

