Збірна Італії вдруге в історії стала чемпіоном Європи: у фіналі в серії пенальті була переможена Англія

Командам не вистачило двох годин, щоб визначити найсильнішого.

Збірна Італії в серії пенальті обіграла національну команду Англії у фінальному матчі Євро-2020 і вдруге в історії стала чемпіоном континенту. Основний і додатковий час зустрічі на легендарному стадіоні "Вемблі" в Лондоні завершився з рахунком 1:1.

Англійці вийшли вперед вже на третій хвилині. Гаррі Кейн знайшов передачею в карному майданчику італійців на дальній стійці Люка Шоу, який і відкрив рахунок потужним ударом з близької відстані.

Підопічні Роберто Манчіні відігралися на 67-й хвилині. Леонардо Бонуччі з метра відправив м'яч у ворота англійців після невеликої пожежі в їхньому карному майданчику, який був викликаний подачею з кутового.

У серії пенальті італійці перемогли з рахунком 3:2.