Італія вирвала перемогу в Англії в серії пенальті

Збірна Італії стала чемпіоном Європи з футболу. У фіналі в Лондоні італійці обіграли збірну Англії – 1:1 і 3:2 в серії пенальті.Англійці дуже вдало розпочали матч. Шоу вже на 2-ій хвилині відкрив рахунок. Господарі стадіону мали ще кілька моментів аби збільшити перевагу.Поступово Італія перебрала ініціативу, а на 67-ій хвилині після кутового Бонуччі відправив м'яч у сітку воріт Англії.Далі команди почергово атакували, але забити не змогли. В серії пенальті Англія не забила три останні удари й програла – 2:3. Серія без трофеїв для збірнї Англії триває вже 55 років. Востаннє Англія перемагала в 1966 році на домашньому Кубку світу. Тоді для перемоги англійців добряче постарався радянський арбітр Тофік Бахрамов, який зарахував гол-фантом.