/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F9558678e-828c-4aa9-9db6-8036841b29b3.png)
Російського репера Моргенштерна помітили в центрі Києва
Скандального російського репера Моргенштерна у супроводі охорони помітили на Хрещатику в Києві. Пізніше виявилося, що то був лише двійних російської зірки.
Відповідні фото на своїй сторінці у Facebook опублікував Стас Козлюк.
На оприлюднених фото видно чоловіка у пальті з леопардовим принтом, який дуже схожий на скандального Моргенштерна. Поруч з "репером" йшли декілька охоронців у чорних класичних костюмах та темних окулярах. Разом з "Моргенштерном" Хрещатиком прогулювався і двійник іншого російського репера – Тіматі. Проте він вийшов не таким вдалим – не всі користувачі одразу впізнали виконавця.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F9d1f787e-496e-4de8-9136-61ac8a135926.jpeg)
Двійники російських виконавців гуляли столицею України та знімали відео. Перехожі підходили до "знаменитостей" та робили фотографії.
Проте не всі зрозуміли, що це лише перфоменс, а Моргенштерн і Тіматі не справжні. Користувачі почали публікувати фото "реперів" і відмічати Службу безпеки України.
"Моргенштерн гуляє Хрещатиком з купою охорони і знімає відоси. Альо, Служба безпеки України?" – пише в публікації журналіст Козлюк.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F513e975b-bc40-4889-9ddb-9907faffd5e5.jpeg)
Нагадаємо, що за поданням СБУ репера Моргенштерна Міністерство культури внесло до переліку людей, які створюють загрозу нацбезпеці України. Після цього репер заявив, що дії СБУ незаконні, і подав позов до суду.
На початку липня Моргенштерн заявляв, що знаходиться в Україні. Однак прикордонники заперечили його слова.
Відзначимо, що неодноразово у своїх інтерв’ю російський репер говорив про те, що відкрито підтримує Путіна.
Нагадаємо, що Моргенштерн повідомив, що в'їхав в Україну.
Раніше повідомлялося, що репер подав позов до суду на СБУ.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас у Telegram та Viber.

