Україна виграла п'яту медаль Олімпіади

Завершився восьмий день Олімпіади в Токіо. Збірна України виграла ще одну бронзову медаль, але це ніяк не поліпшило наше турнірне становище. Збірна України залишається на 65 місці.В останньому матчі на важкій Олімпіаді тенісистка Еліна Світоліна виграла бронзу. У затяжному марафоні вона обіграла 20-у ракетку світу Олену Рибакіну з Казахстану - 1:6, 7:6, 6:4.Світоліна провалила перший сет, але вирвала другий на тай-брейку. У третьому програвала 0:3 і 1:4, але потім виграла 5 геймів поспіль. У вирішальному геймі була просто божевільна боротьба. Рибакіна відіграла 6 матч-болів, але на сьомому все-таки не витримала.Матч тривав 2 години 24 хвилини.Джокович залишився без медалі ОлімпіадиДо Токіо Новак Джокович проводив фантастичний сезон: три Великих шолома, 22 перемоги поспіль. Але в півфіналі щось пішло не так і серб поступився Олександру Звєрєву. Здавалося, хоча б в матчі за бронзу серб все ж візьме свою медаль Олімпіади. Але іспанець Пабло Каррено-Буста був зовсім іншої думки.2 години і 47 хвилин на корті. 4:6, 7:6, 3:6 - поразка Джоковича в матчі, де серб не реалізував жоден з 5 брей-пойнтів і залишився без медалі Олімпіади.7-е золото легендарної Кейті Ледекі. Знову в боротьбі з ТітмусКейті Ледекі продовжує збирати олімпійські медалі. Цього разу легендарна американка виграла золото на дистанції 800 метрів вільним стилем.Вона знову билася проти своєї головної суперниці Аріарни Тітмус, з якою зі змінним успіхом влаштовувала заруби майже на кожній дистанції в Токіо, де пливли спортсменки. Цього разу у юної австралійки срібло.Для Кейті Ледекі це четверта медаль в Токіо (два золота та два срібла) і 10-а всього. З них аж 7 - золоті. Але ж Кеті всього 24 роки і у неї попереду ще як мінімум одна Олімпіада.Анна Рижикова і Вікторія Ткачук виграли свої забіги і пройшли в півфінал в бігу на 400 м з бар'єрами, який відбудеться 2 серпня. Рижикова посіла підсумкове 3-е місце, Ткачук - 7-а. Ще одна українка Марія Миколенко не зуміла вийти до півфіналу.4-разова олімпійська чемпіонка Симона Байлс знялася ще з двох фіналів зі спортивної гімнастики - в опорному стрибку і брусах. Раніше Байлс відмовлялася від участі в командному та індивідуальному багатоборстві, пояснивши це психологічними проблемами.19-річний Владислав Бухов не зміг вийти у фінальний заплив на дистанції 50 м вільним стилем. У своєму півфіналі українець посів 6-е місце з результатом 21,83 і став 11-м в загальному заліку. В офіційному медальному заліку лідирує команда Китаю - 21 золота медаль. У збірної Японії - 17 золотих нагород. У команди США - 16. У неофіційному заліку теж лідирує Китай - 46 медалей. Стільки ж нагород у збірної США.