У Польщі заявили про початок четвертої хвилі пандемії коронавірусу
У Польщі заявили про початок четвертої хвилі пандемії коронавірусу

У Польщі заявили про початок четвертої хвилі пандемії коронавірусу

Речник Міністерства охорони здоров'я Польщі Войцех Андрусєвич заявив, що у країні вже є четверта хвиля коронавірусу. Про це повідомляє "Польське радіо".

Андрусевич зазначив, що за останні тижні число заражень коронавірусом збільшується приблизно на 20-30% щотижня. Він також додав, що така тенденція буде продовжуватися.

Коментуючи дані щодо кількості нових інфікованих за минулу добу, 12 серпня, які є дещо меншими, Андрусєвич наголосив, що вони "не повинні заспокоювати". Він підкреслив, що впродовж наступних днів буде більше заражень.

Як відомо, за минулу добу у Польщі підтверджено 196 випадків коронавірусу, померло шість інфікованих, одужало 186 осіб.

За даними сайту Worldometer, Польща посідає 16-те місце у загальній статистиці щодо поширення коронавірусу у світі. Від початку пандемії у Польщі зафіксували понад 2,8 млн випадків COVID-19, з яких 75,2 тис. летальних. Одужало понад 2,6 млн хворих.

Теги за темою
Польша
Джерело матеріала
loader
loader