/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F68512b8cacdc6ade9c93b36f77244c69.jpg)
11-річну дівчинку забарикадувала в квартирі рідна мати: звільняли через злом замку
Українські педагоги змогли звільнити з квартири п'ятикласницю, яку силою утримувала власна мати.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяУ жінки стався рецидив психічного захворювання, передає портал newsroom.kh.ua, вона довгий час не випускала свою дочку за межі будинку. Незважаючи на багаторазові звернення в поліцію і службу у справах дітей, дівчинці не надавали допомогу.
Так, дівчинка не з'являлася на зустріч з учителем на медогляд. Педагоги намагалися прийти до дитини вдома, проте двері були зачинені. Сусіди ніякої інформації не надали. Це дало привід викладачам запідозрити щось недобре.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Fa7d9f4ddcb768f5148f597f253c94929.jpg)
Педагоги з'ясували, що з мамою не все щасливо і їх сім'я перебуває на обліку у соціальних служб. Педагогам довелося зв'язатися з бабусею і батьком дівчинки. Ті також зверталися в різні служби, а батько подавав позов до суду для того, щоб визначити те, де живе дитина.
Лише на четвертий день після того, як їм посприяв один з депутатів міськради, медичні працівники і поліцейські, співробітниками ДСНС прибули на місце і розкрили двері квартиру. Дівчинка в стані стресу була передана рідним, а маму відвезли в психіатричну лікарню.
При цьому педагоги обурилися тим, як складно змусити різні служби діяти.
Раніше повідомляли, ненажерлива тварюка з'їла мозок 7-річного хлопчика після купання в озері: залізла через ніс.
Як повідомляв Знай.uа, у пологовому будинку породілля викинула з третього поверху чужу дитину: медики зробили все можливе.
Знай.uа писав, малюк убив матір одним пострілом в голову в прямому ефірі: знайшов заряджений пістолет.

