![Половина киян зробила щеплення від COVID-19 – КМДА](https://thumbor.my.ua/fogKi4cruwt5bKwt3IYRoQe6iJI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F64%2F763d61e478da586d6268f97503d4892b.jpg)
Половина киян зробила щеплення від COVID-19 – КМДА
Щеплення від COVID-19 отримали 50% киян від офіційного населення міста. Про це повідомляє пресслужба КМДА.
Також, 46% від загальної кількості вакцинованих щепилися двома дозами.
"Це, без сумніву, результат наполегливої праці медиків, кропіткої та незупинної роботи всіх, хто бере участь в організації процесу вакцинації, а також – свідомого ставлення до свого здоров’я та епідемічної безпеки столиці самих містян. За що всім велика подяка", – розповіла директорка міського департаменту охорони здоров'я Валентина Гінзбург.
Вона зазначила, що вакцинуватися від COVID-19 у Києві можуть не тільки жителі столиці, а й усі громадяни України, а також іноземці, які мають дозвіл на проживання.
Як повідомляв 5.UA, міський голова Івано-Франківська погрожував звільненням через відмову від вакцинації.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)