Національний банк України на середу, 15 вересня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 26,64 грн/дол., тобто гривня зміцнилася на 5 копійок у порівнянні з попереднім показником.
Згідно з даними на сайті НБУ, офіційний курс гривні до євро на середу встановлений на рівні 31,46 грн/євро, тобто гривня ослабла на 1 копійку в порівнянні з попереднім показником.
Міжбанк:
На міжбанківському валютному ринку України котирування гривні до долара встановилися на рівні 26,65/26,67 грн/дол., до євро - на рівні 31,47/31,49 грн/євро.
Курс на 14 вересня:
Національний банк України на вівторок, 14 вересня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 26,69 грн/дол., тобто гривня ослабла на 1 копійку у порівнянні з попереднім показником.
Прогноз на найближчі дні:
Аналітики фінансового тижневика групи ICU прогнозували, що курс гривні з 14 до 19 вересня не зазнаватиме значних змін і залишиться в коридорі 26,5-27 грн/дол.
Автор: Катерина Жирій