Вибух авто у Дніпрі: що відомо про загиблого члена Українського Легіону Кавлака
Вибух авто у Дніпрі: що відомо про загиблого члена Українського Легіону Кавлака

Вибух авто у Дніпрі: що відомо про загиблого члена Українського Легіону Кавлака

Вранці 15 вересня у Дніпрі вибухнуло авто Nissan Primera, внаслідок чого загинуло дві людини. Одним із них був Олексій Кавлак – член Ради громадської організації Український Легіон.

Що відомо про загиблого Олексія Кавлака, та чим він займався – у матеріалі Фактів ICTV.

Олексію Кавлаку було близько 40 років. Він проживав у Києві, був членом Ради ГО Український Легіон із 2015 року. Чоловік мав позивний Змій.

Олексій був інструктором з домедичної допомоги Легіону та 44-го навчального центру тактичної медицини.

Олексій Кавлак загинув внаслідок вибуху в Дніпрі – біографія та що відомо

Окрім того, він заснував проект Aid Brothers за допомогою якого вчать надавати першу допомогу і рятувати життя до прибуття медиків.

Кавлак був щей учасником та співорганізатором міжнародного національно-патріотичного проекту Нащадки Вільних.

Як інструктор Олексій часто виїжджав на передову, але у самий бойових діях участі не брав. Про це у коментарі Фактам ICTV розповів голова Укрлегіону Олексій Санніков.

Олексій Кавлак загинув внаслідок вибуху в Дніпрі – біографія та що відомо

За словами Саннікова, Олексій мав спільний проект із ДСНС Дніпра щодо навчання рятувальників, бо мав інструкторський сертифікат із надання долікарської допомоги.

11 вересня Кавлак зі своїми колегами з ГО приїхав до Дніпра на День міста. Там вони брали участь у кількох заходах. Зокрема, у майстер-класах з надання домедичної допомоги.

12 вересня Олексій опублікував останній пост у Facebook із Дніпра з гештегом: Заради кожного життя.

Під цим дописом також були фото, на яких зображено як проводять майстер-клас на вулиці міста.

В інтерв’ю YouTube-каналу Plast Educational Center у серпні 2020-го Олексій розповідав, що головною метою Легіону є формування захисника родини, громади і суспільства, який бере на себе відповідальність за все, що відбувається в країні.

– Організація військової підготовки громадян до захисту своєї країни – це поточне завдання ГО, а також наш безпосередній внесок у втілення в життя проекту нової України, який лише народжується, – ділився чоловік.

Вибух прогримів у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького близько 9.00. Двоє людей, які були в машині – Дар’я Гречищева та Олексій Кавлак загинули.

У поліції попередньо заявили, що це був теракт. Але усі обставини та причини вибуху ще встановлюються.

Фото: Олексій Кавлак

Теги за темою
Вибух Дніпро
Джерело матеріала
loader
loader