/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F7497ff920a9166b63d5763a2267ac21e.jpg)
"ДТЕК Нафтогаз" збільшив видобуток газу на 10% і поліпшив фінансові показники
Компанія "ДТЕК Нафтогаз" у першому півріччі 2021 року збільшила видобуток природного газу на 10% і поліпшила фінансові показники на тлі зростання світових цін.
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяПро це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу компанії.
Чистий дохід за 6 місяців 2021 року склав 5,4 млрд грн, прибуток - 3,03 млрд грн.
"Зростання виручки стало можливим у зв'язку з різким підвищенням цін на природний газ на європейських ринках, а також збільшенням обсягів видобутку природного газу на 10% в порівнянні з першим півріччям 2020 року",- пояснили в компанії.
За 6 місяців компанія сплатила податків до бюджетів усіх рівнів у розмірі 2,3 млрд грн, що на 54% більше аналогічного періоду 2020 року.
Як повідомлялося, наприкінці квітня постачальники газу для населення оприлюднили свої річні тарифи, які діятимуть з 1 травня 2021 року. Ціни склали близько 8 гривень за кубометр і вище. Постачальники не мають права підвищувати ці тарифи до травня 2022 року.
Зокрема, газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила річний тариф на рівні 7,96 гривень за кубометр.

