/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F1dde385f-6176-460f-889b-dbfbb5494ef8.jpeg)
Юлія "Зайка" проговорилася в TikTok про "Холостяка": "Все, що там відбувалося..."
Юлія Бельченко, яку на програмі "Холостяк" всі ласкаво називали "зайкою", відправилася з подругою в Єгипет і звідти розповіла подробиці про те, що відбувалося на шоу.
Відео доступне на особистій сторінці в соціальній мережі TikTok.
Зізналася на величезну аудиторію
В Instagram у Юлії "Зайки" досить багато підписників – майже 240 тисяч. Популярність вона набрала після участі в шоу "Холостяк", де в 11-му сезоні харків'янин Михайло Заливако вибирав собі кохану і супутницю життя.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F5be0b9bd-a040-4b37-a873-92c6458d704f.jpeg)
Хоч Юля опинилася в числі фіналісток, вона не виграла. Засмучувалася дівчина недовго, полетівши з подругою відпочивати в Єгипет. Бельченко не веде профіль в TikTok, тому довелося скористатися сторінкою подруги.
"Злила" все про "Холостяка"
На кумедному відео Юля постала практично не нафарбованою, в розстебнутій білій сорочці, під якою виднілося відверте бікіні. Ролик був підписаний такими словами: "Коли твоя подруга знімалася в "Холостяку" і ти знаєш все, що там відбувалося". Після інтригуючого напису під фонову пісню було вимовлено всього одного слово – "бізнес".
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F1c6acf2d-cbe0-4bf1-af66-d2711dc60abf.jpeg)
Зауважимо, що після свого вильоту з шоу Бельченко шкодувала, що не встигла показати Михайлу весь спектр вируючих почуттів. Коли Заливако зізнався, що знайшов свою любов на проекті в особі Анни Богдан, шкодування у Юлі "Зайки" швидко пройшло, і вона вирішила вдарити у відповідь.
Раніше портал MY.UA повідомляв, що "Я не хочу будувати відносини з "куркою", - учасник "Холостячки" Андрій Задворний різко висловився про Злату Огневич.
Також ми писали, що "Моя мама і я ділимо мого чоловіка": жінка дозволяє коханому спати з тещею.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

