![Время перемен сейчас: в мире продолжаются марши во время климатической конференции ООН](https://thumbor.my.ua/wGKuZcxvxIjIvxktPtHxllEiOqA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F16035c253e5db54a4453e071b6b70cea.jpg)
Время перемен сейчас: в мире продолжаются марши во время климатической конференции ООН
У низці країн світу активісти вийшли на протести, присвячені розв’язанню проблеми глобального потепління. Серед них – Шотландія, Велика Британія, Південна Корея, Індонезія, Нідерланди, Бельгія та Франція.
У Брюсселі учасники акції заповнили всю центральну вулицю, а у Лондоні тисячі протестувальників (серед яких є представники профспілок, активісти за права біженців, студенти та екологи) пройшли маршем від Банку Англії до Трафальгарської площі.
Was it this guy? ???? pic.twitter.com/h98FEyBc5g
— Chris Taylor (@taylorchrisj) November 6, 2021
Демонстранти неодноразово висловлювали обурення тим, що політики не спромоглися впоратися з надзвичайною кліматичною ситуацією з необхідною терміновістю.
– У нас немає часу. Це чудово, що є заяви про амбіції та про те, що відбудеться у майбутньому, але нам дійсно потрібні дії зараз, — сказала 41-річна Паула Сомріса з Оксфорда.
Багато протестувальників закликали до термінового реформування економічної системи та якомога швидшого розв’язання проблеми кліматичної кризи.
За підрахунками організаторів, на протестах у Глазго взяли участь понад 100 тис. людей, проте у поліції не назвали точну кількість активістів.
На акції у Лондоні заявили, що учасниками маршу стали близько 10 тис. осіб, хоча за підрахунками організаторів кількість протестувальників становила ближче до 20 тис. людей. У всьому світі відбулося понад 300 протестів, лише у Великій Британії – понад 100 акцій.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)