Марина Хлєбнікова ледь не згоріла у власній квартирі, актриса в комі
Марина Хлєбнікова ледь не згоріла у власній квартирі, актриса в комі

Марина Хлєбнікова ледь не згоріла у власній квартирі, актриса в комі

У квартирі заслуженої артистки Росії, 56-річної Марини Хлєбнікової, пізно ввечері 18 листопада сталася пожежа. Артистка сильно постраждала і отримала множинні опіки тіла.

Про це пише Obozrevatel.

Версії виникнення вогню

Однією з причин, чому міг виникнути вогонь, називають непотушенну сигарету, з якою Хлєбнікова заснула в спальні. Вона тільки повернулася після гастролей, була втомленою і сонною. Двері в кімнату замкнули зсередини, тому родичі не змогли допомогти жінці відразу, чекаючи приїзду рятувальників.

Марина Хлєбнікова ледь не згоріла у власній квартирі, актриса в комі  - Фото 1
Співачка Марина Хлєбнікова сильно постраждала при пожежі в своїй квартирі

Першою пожежу помітила дочка Домініка. У квартирі також знаходилися батьки Марини, яких внучка першими вивела на вулицю. Пожежники швидко зреагували на виклик, зламали двері в кімнату співачки і на ковдрі винесли назовні. Вона була без свідомості, надихавшись чадним димом.

Госпіталізація та лікування

Після надання першої медичної допомоги Хлєбнікову госпіталізували в НДІ швидкої допомоги імені Скліфосовського. Поки ніхто не дає повної інформації про стан здоров'я жінки, але є дані, що через отримані опіки (більше 50% тіла - обличчя, тулуб і верхні дихальні шляхи), її довелося ввести в медикаментозну кому і підключити до апарату ШВЛ.

Також в мережі додають, що ніхто, крім 56-річної співачки, не постраждав. Зате повністю вигоріла спальня. Представники Хлєбнікової виклали пост в Instagram з повідомленням: "Ми дамо коментарі, як тільки зможемо. Давайте разом наберемося терпіння і будемо бажати Марині тільки всього найкращого".

Раніше портал MY.UA повідомляв, що у страшній пожежі на Хмельниччині живцем згоріли четверо маленьких дітей.

Також ми писали, що Алек Болдуін отримав вже два позови до суду після загибелі Галини Хатчінс.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Джерело матеріала
Автор статті
Супівська Єлизавета
Супівська Єлизавета
Редактор новин
loader
loader