
Життя Саакашвілі під загрозою - виявили серйозне захворювання мозку
Днями з ініціативи Народного захисника Грузії Ніно Ломджарії група лікарів обстежила Міхеїла Саакашвілі, який майже два місяці голодує в ув'язненні. Медики виявили у політика серйозні захворювання, які можуть привести до коми або навіть летального результату.
Про це повідомляє видання "Відлуння Кавказу", посилаючись на агентство "Новини-Грузія".
Міхеїл Саакашвілі серйозно хворий
Відомо, що медики відвідали Саакашвілі у в'язниці 16 листопада. Наступного дня був готовий висновок. Лікарі оглянули експрезидента, а також перевірили обладнання, яке є в тюремній лікарні.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F6912555a-cf25-4903-b06a-f8fbe09fd17e.jpeg)
У висновку медиків зазначено, що Саакашвілі дійсно голодує вже 48 днів (станом на 16 листопада) і має серйозні проблеми зі здоров'ям як наслідок. Зараз політик перебуває в критичному стані.
У Саакашвілі виявили цілий ряд серйозних захворювань: анемія, таласемія, ймовірність шлункової кровотечі і прогресуюча гіпокаліємія. Також консиліум лікарів діагностував у колишнього грузинського президента серйозне захворювання головного мозку - енцефалопатія Верніке.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Fadmin%2F93cf906d-11d7-43e6-a586-0d12fd1cd9b1.jpeg)
На думку лікарів, такий набір хвороб призведе до загострень, зокрема незабаром Міхеїл Саакашвілі може впасти в кому або навіть померти.
Також, зазначають медики, негативно на стан політика впливають відмова від повноцінного лікування та стрес.
Тюремні медики не впораються
Крім цього, лікарі, які перевірили в медичному закладі при в'язниці N18 в Глданскому районі Тбілісі, впевнені, що обладнання в лікарні недостатньо, щоб допомогти Саакашвілі в критичній ситуації. Консиліум рекомендував перевести експрезидента в мультипрофільну клініку.
Нагадаємо, що вчора, 18 листопада, ввечері Міхеїл Саакашвілі знепритомнів просто у в'язниці. Після цього його перевели в реанімацію.
Нагадаємо, що Міхеїл Саакашвілі блює кров'ю, йому не дають спати і тероризують ув'язнені.
Читайте також, що напівголого Міхеїла Саакашвілі натовпом затягли в ліфт.
Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Китайські науковці випробували неядерну водневу бомбу

Україна й Росія близькі до угоди, тепер треба зустріч на "найвищому рівні" ‒ Трамп

Зеленський анонсував вагомі зустрічі, які наблизять тишу для України

РФ підозрює українські спецслужби у вбивстві генерала

Це буде кінець для США: Зеленський пояснив, чим небезпечна перемога Росії в Україні

Президент Литви назвав "бомбою уповільненої дії" можливе визнання Криму за РФ
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F6aeb13f3ddd82cd80157a9fb2ad3b1d0.jpg)