![Історичні Хроніки з Русланом Бізяєвим: про міжнародну ситуацію в Європі наприкінці 1930-х років](https://thumbor.my.ua/BM2qUjXreqiIPMQRvyin2ITZsSU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Fa9e92ac68e5ba85c8dd9dfac329ebe9b.jpg)
Історичні Хроніки з Русланом Бізяєвим: про міжнародну ситуацію в Європі наприкінці 1930-х років
Про це він розповів у своєму блозі «Історичні хроніки».
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
Підписатися«Розвиток міжнародної ситуації в Європі наприкінці 1930-х років невблаганно вів до нового збройного зіткнення між великими державами. До кінця 1938 року Версальська система в Європі практично припинила своє існування, а Мюнхенська угода значно посилила Німеччину», - розповів Бізяєв.
За його словами, в цих умовах німецьке керівництво поставило перед собою нову зовнішньополітичну мету досягти гегемонії в Європі, закріпивши за собою роль великої світової держави. Політолог зазначив, що внаслідок загарбницьких дій Німеччини та Італії в березні - квітні 1939 р. у Європі почалася передвоєнна політична криза - період безпосередньої розстановки військово-політичних сил у передбаченні ймовірної війни.
«Хоча Мюнхенська угода створила нову політичну обстановку в Європі, вона розглядалася всіма великими державами як черговий етап їхніх взаємин. Ситуація осені 1938 - літа 1939 років у Європі була заплутаним клубком дипломатичної діяльності великих держав, кожна з яких прагнула до досягнення власних цілей», - заявив Бізяєв.
Як повідомляв Знай.ua, раніше Бізяєв розповів про зміни в економіці після Першої світової війни
Також Знай.ua повідомляв, що Бізяєв розповів про договір в Рапалло між СРСР і Німеччиною.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)