/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F6d0eef19b1488e50c742c22f1d4bf4ee.jpg)
Півсотні людей на три дні замело снігом у "найвищому пабі" Британії
Десятки відвідувачів на три дні застрягли в пабі Tan Hill Inn, який називають найвищим у Великобританії.
Паб і готель у Йоркшир-Дейлс розташовано на висоті 528 метрів над рівнем моря, пише BBC. У п'ятницю, 26 листопада, близько півсотні гостей зібралися там на триб'ют-концерт гурту Oasis. Проте на країну обрушився шторм "Арвен".
Відвідувачі та персонал виявилися заблоковані в закладі на ніч через снігопад. Прокинувшись у суботу вранці, вони виявили за вікнами майже метрові замети. Машини були занесені, а проїзд дорогами неможливий.
40 людей заздалегідь забронювали номери в готелі. Інших розмістили просто в залі пабу. Загалом у закладі довелося залишитися 61 людині - але вони не сумували.
"Це було просто чудово, і всі зберігали гарний настрій. Гості здружилися, стали ніби справжня сім'я. Одна жінка навіть сказала: "Я не хочу їхати звідси", - розповіла менеджерка закладу Нікола Таунсенд.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fc910df1d69ea1979f93b44b799598ca7.jpg)
Три дні працівники пабу розважали відвідувачів різноманітними заходами, зокрема вікториною та настільними іграми.
Одному гостю, однак, знадобилася медична допомога через захворювання. До нього крізь сніг вдалося пробратися рятувальникам.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F168c2f4ea9d8a1a2bf3253d943b9753d.jpg)
Весь цей час персонал закладу викладав подробиці того, що відбувалося, в соціальних мережах, а 28 листопада опублікував прощальний пост на сторінці у Facebook.
"Ми завжди пам'ятатимемо цю групу дивовижних людей, які зібралися разом і, сподіваємося, у складних обставинах отримали задоволення від того, що, на нашу думку, було досвідом, який змінює життя. ... Як власники, ми неймовірно пишаємося нашим персоналом - кожною людиною. Молодці, Нікола і команда", - зазначили в закладі.
Як повідомляв УНІАН, швидкість вітру шторму "Арвен", що вирував у Великобританії, сягала 160 кілометрів на годину. Пориви буквально зносили дахи будівель, рвали електричні дроти та валили дерева. Через це понад 200 тисяч людей залишилися без світла.
Частину доріг перекрили, а залізниця працювала із затримками. Пасажирів одного з поїздів заблокувало у вагоні на 17 годин.
Вас також можуть зацікавити новини:
- Жінка годувала грудьми кота на борту літака
- Депутат сходив у туалет у прямому ефірі онлайн-зустрічі Конгресу (відео)
- У Бразилії собаки змагалися на чемпіонаті з серфінгу (відео)
Автор: Катерина Комолова

