Погода на зимових курортах: чого очікувати в Карпатах найближчого тижня
Погода на зимових курортах: чого очікувати в Карпатах найближчого тижня

Погода на зимових курортах: чого очікувати в Карпатах найближчого тижня

У Карпатах справжня сніжна зима! За даними Sinoptik.

ua, на всі гірськолижні курорти прийдуть морози, а дрібний сніг падатиме безперестанку.

Але не втрачайте пильності — рівень лавинної небезпеки високий, тому що сніг ще слабко закріплений.

Погода в Буковелі.

Суцільна хмарність та щоденний дрібний сніг — так Буковель зустрічатиме туристів найближчими днями.

Приблизно з 18 грудня температура повітря падатиме, вже до 19–20 грудня очікуються морози до -9...-10 °С.

За даними Sinoptik.

ua, на початку наступного тижня погода в Карпатах буде не найкомфортнішою для катання — 20 грудня очікується сильна хуртовина.

Максимальна швидкість вітру сягатиме 15 м/с.

Погода в Славському.

Температура повітря на Сколівських Бескидах опускатиметься протягом наступних семи днів: очікується до -6...-7 °С удень та до -8...-9 °С уночі.

За прогнозом Sinoptik.

ua, приблизно з 16 грудня тут встановиться хмарна погода з невеликим снігом.

Висота снігового покриву досягне 38–40 см.

З 16 до 20 грудня можливі поривчастий вітер і хуртовина — максимальна швидкість може досягати 11–13 м/с.

Погода на Драгобраті.

Найближчого тижня на Драгобраті також очікується похолодання.

Якщо зараз середня температура повітря становить -4...-5 °С, то вже 21–22 грудня на курорт прийдуть морози до -9...-12 °С.

Через високу вологість холод відчуватиметься ще сильніше — приблизно як -15...-17 °С.

Тому ароматний карпатський чай між заїздами буде дуже доречним! Погода очікується похмура, з регулярними снігопадами — висота снігового покриву вже досягла 100 см.

Також враховуйте, що Драгобрат — найвітрянішийкарпатський курорт.

Цього тижня середня швидкість вітру становитиме тут 11–13 м/с, а 18 грудня очікується хуртовина з поривами вітру до 16–17 м/с.

Загалом погода дозволяє весело провести активну відпустку, але обов'язково потрібно дотримуватись рекомендацій МНС.

Через інтенсивні снігопади в Карпатах оголошено 2-й рівень сніголавинної небезпеки.

За даними Sinoptik.

ua, можливе сходження лавин не лише у високогірних районах Івано-Франківської та Закарпатської областей, а й у середньогір'ї Львівської області.

Рятувальники рекомендують утриматися від спуску на лижах, сноубордахабо снігокатах поза дозволеними трасами — пласти снігу можуть сповзти навіть за невеликих навантажень.

Джерело матеріала
loader
loader