/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F244%2Fdc06e6000dfa1d247048cc33bf3a6b98.jpg)
РНБО відмовилася повідомити, чи заборонить серіал "Свати-7", який транслюють на підсанкційному "Росія-1" – ЗМІ
Рада національної безпеки й оборони (РНБО) відмовилася повідомити, чи заборонить серіал "Свати-7", який зняла компанія "Квартал 95" і який транслюється на телеканалі "Росія-1", який потрапив під українські санкції.
Про це свідчить відповідь РНБО на запит "Українських новин".
Інформагентство запитувало інформацію про те, чи буде заборонено серіал "Свати-7" в Україні, чи проводила РНБО перевірку щодо того, як серіал в обхід санкцій потрапив до російського ефіру, і якщо ні, то чи проводитиметься така перевірка.
Також запитували інформацію про те, чи РНБО зверталася до правоохоронних органів для розслідування цих обставин у рамках кримінального провадження.
У відповіді РНБО йдеться: "Питання вашого листа не містять прохання про отримання відображеної та задокументованої Апаратом РНБО України інформації, і тому цей лист не є запитом на отримання публічної інформації. При цьому повідомляємо, що, згідно зі статтею 5 закону України "Про санкції", Рада національної безпеки й оборони Україна розглядає питання щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій виключно за пропозицією Верховної Ради України, президента, Кабінету Міністрів, Національного банку та Служби безпеки України".
У відомстві додали, що в разі надходження від уповноваженого суб'єкта пропозиції щодо застосування санкцій вона в установленому порядку буде винесена на розгляд РНБО.
Як повідомляв 5.UA, державний телеканал "Росія-1" покаже новий сезон телесеріалу "Свати", в якому одну з головних ролей грає російський актор Федір Добронравов, який підтримав анексію Криму Росією.

