/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F80655a6b98e2377b083e29e2a7cde0f8.jpg)
ДТП у Харкові: суд залишив 16-річного водія в СІЗО ще на 60 діб
Суд залишив 16-річного Миколу Харківського у СІЗО. Йому продовжили тримання під вартою ще на 60 діб без права на заставу. Його підозрюють у порушенні правил безпеки на дорозі, які призвели до загибелі людини. Про це повідомляє "5 канал".
Аварія з сталася 26 жовтня. Інфініті на великій швидкості на червоний сигнал світлофора намагався перетнути перехрестя. Та врізався у Шевроле Авео, водій якої загинув на місці. У лікарні опинилися троє пасажирів Інфініті. За кермом цієї автівки, за даними слідства, перебував саме 16-річний Микола Харківський.
"Ми просимо суд обрати саме тримання особи під вартою, без права на заставу. Аби у цій ситуації не було можливості впливати на слідство або переховуватись", – заявив прессекретар обласної прокуратури Дмитро Чубенко.
Його адвокатка прохала про тимчасовий домашній арешт. У прокуратурі ж зазначили – Харківський закони порушує не вперше і смертельне ДТП скоїв, маючи умовний термін покарання за стрілянину у супермаркеті.
"Мій підзахисний, маючи міру запобіжного заходу у вигляді наприклад домашнього арешту тимчасово, він мав би можливість перебувати дома але ніяким чином не впливати ні на потерпілих ні на свідків", – розповідає адвоката підозрюваного Інна Данилова.
На засіданні він поводився зухвало і часто посміхався. Нині справу Харківського вже передано до суду. Її розгляд почнеться, тільки-но призначена суддя вийде з лікарняного.
Також стало відомо розмір компенсації, який вимагатимуть рідні загиблого водія Шкоди Авео. Розмір цивільного позова дочки та сина Ігоря Носова складе 4 мільони гривень.
"Те, що прокурор говорить про якісь ризики, що вони нічим не обґрунтовані. Погрожують тільки нам, моїй родині, моєму адвокату, більше нікому іншому", – сказав Микола Xарківський.
Як повідомляв 5.UA, 26 жовтня 2021 року в Харкові водій Infiniti вилетів на червоне світло і на шаленій швидкості зніс авто – є загиблий.
Нагадаємо, унаслідок аварії 58-річний водій Chevrolet загинув на місці, троє пасажирів Infiniti – двоє чоловіків 19 років та 16-річна дівчина – із тяжкими травмами перебувають у реанімаційному відділенні лікарні.
Відомо, що винуватець смертельної ДТП на перехресті вулиць Гагаріна та Одеської в Харкові раніше вже мав проблеми із законом.
28 жовтня 2021 року суд взяв під варту підозрюваного у смертельній ДТП у Харкові.

