Робота в Німеччині: як посередники обманюють українських заробітчан на тисячі євро
Робота в Німеччині: як посередники обманюють українських заробітчан на тисячі євро

Робота в Німеччині: як посередники обманюють українських заробітчан на тисячі євро

Німеччина поряд з Польщею залишається дуже затребуваною країною для українських заробітчан, які шукають кращого заробітку. На жаль, легально влаштуватися на роботу в Німеччину практично неможливо.

Подробиці пише видання "Обозреватель".

Історії ошуканих українців

Як тільки Німеччина послабила карантинні обмеження, українці почали масово шукати роботу за кордоном. Вони вірять обіцянкам, а в результаті опиняються не те що без грошей, але і з кредитами. Через те, що часто люди користуються послугами агентств з працевлаштування, вони потрапляють на недобросовісних посередників, які не тільки беруть сотні євро за неіснуючі послуги, так ще й вганяють у борги.

Робота в Німеччині: як посередники обманюють українських заробітчан на тисячі євро - Фото 1
Українцям майже неможливо легально працевлаштуватися в Німеччині

Наприклад, жінці на ім'я Світлана довелося віддати 700 євро спочатку за пошук вакансії, потім за створення ID-картки для проживання в країні, далі за зустріч місцевою мешканкою і надання житла. З жінки добули б ще більше грошей, не вирішивши вона повернутися в Україну.

І таких історій, коли посередники відправляють працювати не на ту посаду, яку обіцяли, або ж з рабськими умовами – вагон і маленький візок.

Проблеми з працевлаштуванням в Німеччині

Щоб знайти хорошу роботу в Німеччині, потрібно виконати кілька умов, які виявляються непосильними для багатьох українців. Наприклад, мати німецьку робочу візу, диплом про освіту, підтверджений в Німеччині, і сертифікат на знання національної мови.

Робота в Німеччині: як посередники обманюють українських заробітчан на тисячі євро - Фото 2
Часто українці звертаються до посередників у пошуку роботи, які обманюють людей на гроші

Не маючи можливості легалізувати свою працю, українці найчастіше користуються послугами посередників, які наживаються на довірливих заробітчанах. Адже в самій Німеччині агентству з працевлаштування роботодавці платять за пошук співробітника 2-3 повні зарплати, що становить в середньому від 10-15 тисяч євро.

Раніше портал MY.UA повідомляв, що експерти дали чіткі інструкції, як діяти у разі зникнення мобільного зв'язку та Інтернету.

Також ми писали, що 21 лютого Міжнародний день рідної мови: найкращі привітання у віршах та прозі.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас в Telegram і Viber.

Джерело матеріала
Автор статті
Супівська Єлизавета
Супівська Єлизавета
Редактор новин
loader
loader