/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F254%2Ff980dfefe6515a5c9e8cac5dccc93905.png)
Рангнік очолив збірну Австрії
Рангнік очолив збірну АвстріїДо червня 2024 року він також буде виконувати обов'язки консультанта Манчестер Юнайтед.
Австрійський футбольний союз досяг угоди з Ральфом Рангніком, який змінить на посту головного тренера збірної Франко Фоду — повідомляє Sky Sports.
Угода з Рангником підписана до 2024 року, при цьому тренер, в якого є діючий контракт з Манчестер Юнайтед, буде до 30 червня 2024 року виконувати обов'язки консультанта “червоних дияволів”.
В чому буде його “консультативна діяльність” при новому тренеру МЮ Еріку Тен Хагу достеменно невідомо.
63-річний Рангнік працював як головний тренер з Вікторією Бакнанг, Штутгарт-2, Ліппольдвеллер, Корб, Штутгарт U-19, Райтлінген, Ульмом, Штутгартом, Гановером, Шальке, Гофенгаймом, РБ Лейпциг та Манчестер Юнайтед.

