Харківщина: поліція закликає громадян поки що не повертатися до звільнених населених пунктів
Харківщина: поліція закликає громадян поки що не повертатися до звільнених населених пунктів

Харківщина: поліція закликає громадян поки що не повертатися до звільнених населених пунктів

Жителів звільнених населених пунктів Харківської області просять поки що не повертатися додому через те, що це може бути небезпечним. Про це повідомила пресслужба поліції.

– За останні дні ЗСУ звільнили низку населених пунктів Харківської області. У багатьох жителів виникає бажання повернутися додому, проте наразі це дуже небезпечно. Шановні громадяни, закликаємо поки не повертатися у свої будинки заради вашої безпеки через продовження бойових дій та близького перебування до лінії фронту, – наголошують поліцейські.

Крім того повідомляється, що серйозну загрозу життю та здоров’ю становлять нерозірвані снаряди та заміновані місця, які залишили по собі російські агресори.

– Звільнимо, розмінуємо і повернемося! – зазначають у поліції.

Харківщина: поліція закликає громадян поки що не повертатися до звільнених населених пунктів - Фото 1
Харківщина: поліція закликає громадян поки що не повертатися до звільнених населених пунктів - Фото 2
Харківщина: поліція закликає громадян поки що не повертатися до звільнених населених пунктів / 2 фотографии
Читайте
Нівелює ризики повного взяття Харкова: військовий експерт про контрнаступ ЗСУ на Харківщині
Зараз дивляться
Теги за темою
Харківська область
Джерело матеріала
loader
loader